טלפון: 08-9201010

קורס צלילה מערכת חצי סגורה - Semi Closed Rebreather Diver

תהיו מוכנים להיכנס לעולם חדש לגמרי, עולם שקט יותר,עולם שבו בעלי החיים התת ימיים אינם נבהלים ובורחים מרעש הבועות!
קורס צלילה מערכת חצי סגורה מיועד לצוללים הרוצים לצלול שקט יותר (ללא בועות) ולזמן ארוך יותר, בעלות נמוכה יותר ממערכת סגורה מלאה.
בצלילה במערכת חצי סגורה בשונה ממערכת פתוחה הצולל פולט רק חלק מן האוויר הננשם, האוויר הננשם נפלט ממערכת הנשימה של הצולל אל תוך המערכת עובר דרך מיכל של חומר כימי אשר סופח את ה- CO2, וננשם שוב ע”י הצולל. בצורה כזאת יכול לשהות הצולל זמן ממושך מתחת למים עם מינימום של מיכלים.
ישנם סוגים רבים של מערכות חצי סגורות וישנו צורך לעבור הכשרה על כל מערכת בנפרד.

קורס צלילה מערכת חצי סגורה ספורטיבי – Recreational SCR Diver

קורס צלילה מערכת חצי סגורה ספורטיבי מיועד לצוללי 2 כוכבים ומעלה המעוניינים לצלול צלילות שקטות (ללא בועות) בעלות נמוכה יותר ממערכת סגורה.
משך הקורס הינו 3 ימים שבו לומד הצולל להכיר את המערכת עליה הוא לומד, היבטים פיזיולוגיים ופיסיקליים בצלילה עם מערכת והתמודדות עם סיכונים ומצבי חירום בצלילה עם מערכת.

תנאי קבלה:

  • צולל נייטרוקס (ניתן לשלב בתחילת הקורס צלילה)
  • גיל 17 ומעלה ביום פתיחת הקורס צלילה
  • ביטוח צלילה בתוקף
  • צלילה בחצי שנה האחרונה

קורס צלילה מערכת חצי סגורה טכני – SCR Diver

קורס צלילה מערכת חצי סגורה טכני מיועד לצוללים טכנים המעוניינים לצלול צלילות שקטות (ללא בועות), ארוכות מבלי לסחוב כמות גדולה של מיכלים.
משך הקורס הינו 4 ימים שבו לומד הצולל להכיר את המערכת עליה הוא לומד, היבטים פיזיולוגיים ופיסיקליים בצלילה עם מערכת, התמודדות עם סיכונים ומצבי חירום בצלילה עם מערכת, ותכנון צלילה מתקדם.

תנאי קבלה: