טלפון: 08-9201010

מערכות סגורות וחצי סגורות

תהיו מוכנים להיכנס לעולם חדש לגמרי, עולם שקט יותר,עולם שבו בעלי החיים התת ימיים אינם נבהלים ובורחים מרעש הבועות!
קורס צלילה מערכת סגורה מיועד לצוללים הרוצים לצלול שקט יותר (ללא בועות) ולזמן ארוך בהרבה יותר.
בצלילה במערכת סגורה בשונה ממערכת פתוחה הצולל אינו פולט אוויר החוצה מהמערכת, האוויר הננשם נפלט ממערכת הנשימה של הצולל אל תוך המערכת עובר דרך מיכל של חומר כימי אשר סופח את ה- CO2, וננשם שוב ע”י הצולל. בצורה כזאת יכול לשהות הצולל זמן ממושך מתחת למים עם מינימום של מיכלים.
ישנם סוגים רבים של מערכות סגורות וישנו צורך לעבור הכשרה על כל מערכת בנפרד.
קורס צלילה מערכת סגורה מיועד לצוללים ספורטיבים וטכנים כאחד.

מרכז צלילה פלמידה הינה האופרציה הגדולה והמובילה בישראל בתחום המערכות הסגורות והצלילה המתקדמת. אנו מציעים הכשרות במגוון רחב של מערכות סגורות וחצי סגורות עד לרמת TRIMIX (עומק 100 מ’), והכשרת מדריכים.

לצולל המוסמך אנו מציעים שירות דחיסת גזים, השכרת מכלים למערכות, רכישת אביזרים, טיפול ותיקון למערכות.

ניתן לבצע צלילת היכרות במערכת סגורה טרם קניה וקורס.

מהן מערכות ממחזרות נשימה?

המערכות עליהן אנו מציעים הכשרות ואותן אנו מציעים למכירה:

Divesoft Liberty BM CCR

Liberty CCR הינה ה”רולס רויס” של המערכות הסגורות, היא המערכת המתקדמת ביותר בשוק. המערכת מיוצרת כמערכת עמידת תקלות, אין תקלה אלקטרונית בודדת אשר תגרום לכשל אלקטרוני מלא. המערכת הינה בעלת ההתנגדות הנשימתית (WOB) הנמוכה ביותר מבין מערכות ה BM בשוק הצלילה.

Divesoft Liberty Light CCR

הליברטי היפה והטובה בגרסת הלייט ששוקלת כ 17Kg בלבד.

Divesoft Liberty SM CCR

Liberty CCR הינה ה”רולס רויס” של המערכות הסגורות, היא המערכת המתקדמת ביותר בשוק. המערכת מיוצרת כמערכת עמידת תקלות, אין תקלה אלקטרונית בודדת אשר תגרום לכשל אלקטרוני מלא.

גרסת ה SideMount הופכת אותה למערכת  Sidemount המובילה בעולם והיא הבחירה הטבעית עבור צוללים מתקדמים כמערכת ראשית או כ BailOut Rebreather.

Dive Rite O2ptima CCR

מערכת ה- O2ptima מיוצרת על ידי חברת Dive Rite האמריקאית. המערכת יוצרה בהתאם לסקר שנערך ע”י צוללים טכניים ומנסיונות שנערכו ע”י מדריכי וצוללי החברה.
מערכת ה- O2ptima היא מערכת סגורה אלקטרונית עם ריאות אחוריות ועם ה iBov של Divesoft. מערכת השליטה האלקטרונית היא של חברת Shearwater Reserch.
ה- O2ptima היא ייחודית בשוק המערכות הסגורות, היא תוכננה ונבנתה מניסיונם הרב של מדריכי Dive Rite במיוחד עבור צלילות במערות היכן שיש לשמור על פרופיל נמוך ושעלית חירום איננה אפשרית. לכן המערכת נמצאה כמתאימה במיוחד לצוללי מעמקים וספינות טרופות.

Dive Rite O2ptima CCR Classic

מערכת ה- O2ptima Classic מיוצרת על ידי חברת Dive Rite האמריקאית. המערכת יוצרה בהתאם לסקר שנערך ע”י צוללים טכניים ומנסיונות שנערכו ע”י מדריכי וצוללי החברה.
מערכת ה- O2ptima היא מערכת סגורה אלקטרונית עם ריאות קדמיות. מערכת השליטה האלקטרונית היא של חברת Shearwater Reserch.
ה- O2ptima היא ייחודית בשוק המערכות הסגורות, היא תוכננה ונבנתה מניסיונם הרב של מדריכי Dive Rite במיוחד עבור צלילות במערות היכן שיש לשמור על פרופיל נמוך ושעלית חירום איננה אפשרית. לכן המערכת נמצאה כמתאימה במיוחד לצוללי מעמקים וספינות טרופות.

DiveRite O2ptimaCM CCR

ורסיטילית להפליא, עצמאית לחלוטין, ומוכנה לנסיעות, ה- O2ptimaCM תשנה את כל מה שחשבת על מערכות סגורות. העיצוב המותקן על החזה מתחבר בקלות לכל רתמה באמצעות ארבעה שאקלים, ז” שהיא מתאימה לחלוטין לכל תצורה בה הינך צולל היום בין אם זה דאבלים, סיידמאונט, או מיכל בודד על הגב. כל מאזן בעל 4 טבעות D יכול להתאים למערכת הזו. המערכת שוקלת 6.5kg מה שהופך אותה למערכת מושלמת לטיסות לחו”ל. המערכת הינה אלקטרונית. עיצוב המערכת על בית החזה של הצולל מייצר מצב של התנגדות נשימתית (WOB) נמוכה ביותר.

KISS SideWinder mCCR

מערכת ה- KISS SideWinder הינה מערכת הזרקה קבועה שהכניסה את תעשיית הצלילה לסערה, והוכחה כמערכת הסיידמאונט הפופלרית ביותר אי פעם. עיצוב המערכת עם שני קניסטרים שומר על פרופיל נמוך תוך התנגדות נשימתית (WOB) נמוכה ביותר במהלך הצלילה. עיצוב המערכת הופך אותה למערכת סופר נוחה.

ניתנת להזמנה במגוון רחב של צבעים לפי בחירה.

KISS – Keep it simple stupid

KISS Orca Spirit mCCR

מערכת ה- KISS Orca Spirit הינה מערכת הזרקה קבועה תואמת טרימיקס במשקל של פחות מ 19kg מוכנה לצלילה. ניתן להזמנה במגוון רחב של צבעים ווראיציות.

KISS GEM PSCR

מערכת חצי סגורה בייצור של חברת Kiss האמריקאית. 

קטנה, קומפקטית ומתלבשת על כל ציוד צלילה קיים.

ISC Megalodon CCR

מערכת אלקטרונית בייצור אמריקאי

ISC Pathfinder CCR

מערכת אלקטרונית, ייצור אמריקאי, קלת משקל.

AP Inspiration CCR

המערכת האלקטרונית הראשונה בעולם שנכנסה לייצור המוני

מגיעה במספר גרסאות: XPD, EVP, EVO

רוצים שנחזור אליכם? מלאו את הטופס