טלפון: 08-9201010

ביטוח צלילה

על פי חוקי מדינת ישראל מחויב כל צולל מוסמך לבטח את עצמו בביטוח תאונות צלילה לפני כל צלילה. בישראל משווקות מספר חברות ביטוח תאונות צלילה לתקופות קצרות (יום עד שבועיים) או לשנה בעלות של כ- 60-230 ש”ח (תלוי בתקופת הביטוח הנרכשת).

חברות שנתית בהתאחדות הישראלית לצלילה כוללת ביטוח צלילה בינלאומי שנתי של חברת DiveAssure עם הכיסוי הטוב והרחב ביותר בישראל. הביטוח של DiveAssure  מכסה צוללים מוסמכים ומדריכים, צלילה ספורטיבית, צלילה חופשית, צלילה טכנית, צלילת מערכות סגורות, צלילת מערות ועוד, עם כיסוי רחב של עד 1,000,000 דולר במקרה של תאונת צלילה. דמי חבר בהתאחדות לשנה הנם 229 ש”ח בלבד. ההתאחדות אף מציעה חברות + ביטוח לקבוצות, משפחות וחיילים במחירים משתלמים במיוחד. לרכישה לחץ כאן.

חברת DiveAssure מציעה, בנוסף לביטוח שנתי, הניתן גם לחברי ההתאחדות הישראלית לצלילה, ביטוח לתקופות קצרות החל מיום אחד ועד לשבועיים במחיר של החל מ-59 ש”ח. הכיסוי של DiveAssure הרחב והמקיף ביותר בישראל ומכסה, כאמור, צוללים מוסמכים ומדריכים, צלילה ספורטיבית, צלילה חופשית, צלילה טכנית, צלילת מערכות סגורות, צלילת מערות ועוד, עם כיסוי רחב של עד 1,000,000 דולר במקרה של תאונת צלילה. לרכישה לחץ כאן.

שימו לב שהביטוח של DiveAssure הינו הביטוח היחיד היום בישראל המתאים עבור מדריכי צלילה, צוללים טכנים, צוללי מערכות סגורות, צוללים חופשיים וצוללי מערות. לרכישה לחץ כאן.

טסים לחו”ל ומתכננים לצלול? חשוב שתרכשו ביטוח תאונות צלילה מעבר לביטוח הנסיעות שלכם. ביטוח תאונות הצלילה יעניק לכם כיסוי למקרים בהם לביטוח הנסיעות הרגיל כיסוי מוגבל כגון: טיפול בתא לחץ ועוד. ביטוח הצלילה של חברת  DiveAssure מעניק לכם כיסוי בינלאומי רחב עם גבולות אחריות של עד 1,000,000 דולר במקרה של תאונת צלילה גם בחו”ל!