טלפון: 08-9201010

קורס צלילה באילת כולל לינה

מחפשים קורס צלילה באילת כולל לינה במחיר טוב?
חשוב מאוד שתבינו שקורס במחיר זול מתבטא בקורס באיכות נמוכה, ובחוויה פחות טובה.
לכן עליכם להסתכל על התמונה הכוללת וחפש קורס צלילה טוב במחיר משתלם.
דבר ראשון וחשוב הוא המיקום בו תלונו בלילות – רוב מרכזי הצלילה שיציעו לכם קורס צלילה באילת כולל לינה, ממוקמים בחופה הדרומי של העיר אילת ומרוחקים מהעיר וממקומות הבילוי, ואם האכסניה נמצאת בסמוך למועדון הצלילה ותרצו לצאת בערב לטייל בעיר לבלות ולאכול במסעדות, תשלמו כסף על מוניות שיעלו לכם כ 35-50 שקלים לכיוון, דבר שייקר לכם את החבילה הכוללת בצורה משמעותית וירים את עלות הקורס צלילה באילת כולל לינה משמעותית בלי ששמתם לב.
אם מלינים אתכם באכסניה בעיר אילת שאינה משוייכת למועדון הצלילה, יהיו איתכם בחדר אנשים זרים שלא פגשתם בקורס צלילה או במועדון צלילה, מה שלא בהכרח יהיה נעים במיוחד.

הוצאות על אוכל במהלך השבוע של הקורס צלילה באילת עלולות להקפיץ את המחיר של השבוע הזה באופן משמעותי. באכסניות בהן אין מטבחון תצטרכו לצאת כל ערב למסעדה או להזמין אוכל.

מזגן בחדר הינו דבר מאוד חשוב באילת בימי הקיץ החמים, אך מצנן זהו דבר מאוד נפוץ באילת והוא אינו עושה את העבודה כמו מזגן. זכרו שבקורס צלילה באילת מסיימים את היום במועדון צלילה בשעות אחה”צ ולכן גם טלוויזיה בכבלים ואינטרנט אלחוטי יכולים להיות שיקול חשוב להעברת הזמן. פינות ישיבה, פינות מנגל, בריכה במקום הלינה זה יתרון משמעותי!

אחד הדברים החשובים ביותר בחירת מועדון צלילה הוא איכות ציוד הצלילה ורמת תחזוקת הציוד צלילה. ציוד צלילה בלוי ,ישן ומיושן יכול לגרום לחוויית הצלילה שלכם להיות לא נעימה ואף לא בטיחותית. לימוד צלילה נכון הינו לימוד צלילה עם ציוד צלילה בתצורה מתקדמת. אתם עלולים להגיע לקורס צלילה באילת בו תראו את מדריכי הצלילה צוללים עם מחשבי צלילה וציוד צלילה מתקדם בזמן שלכם נותנים ציוד פשוט ומיושן. אותם מדריכים ילמדו אתכם שכשתקנו ציוד כדאי לכם לקנות ציוד מתקדם ולא ציוד מיושן, “זו חוויית צלילה אחרת” אומר המדריך, “תלמד לצלול מחדש”. כמובן שיעלו לכם שאלות כמו “אז למה לא מלמדים אותי לצלול נכון? למה לא מלמדים אותנו להשתמש בציוד בתצורה מתקדמת? למה לא מלמדים אותנו להשתמש במחשב צלילה? למה מלמדים אותי משהו לא רלוונטי? על מה שילמתי אם המדריך אומר שכשאקנה ציוד טוב אלמד לצלול מחדש?” התשובה היא פשוטה, ציוד צלילה מתקדם הינו דבר יקר מאוד ובמחיר של סט ציוד מתקדם אחד אפשר לקנות שלושה או ארבעה ברמה נמוכה יותר. מועדון צלילה שמכוון לקבל הרבה צוללים במחיר זול לא יכול להרשות לעצמו לקנות מיוד מתקדם. מועדון צלילה שמשקיע בציוד הצלילה זה מועדון שחשובה לו בטיחות הצוללים שלו. כנראה שלא הייתם רוצים לסיים קורס צלילה ולהרגיש שלא לימדו אתכם לצלול נכון כי לצלול נכון זה יותר יקר…

אנו מגדירים עצמנו כ”בית ספר לצלילה מתקדמת” וכאלה אנחנו. כדי ללמד צלילה נכון יש צורך למדריך להשקיע את מיטב זמנו בחניכיו הצוללים. בחלק ממועדוני הצלילה באילת נהוג שמדריך מקבל שתי קבוצות ביום ואף לפעמים שלוש. כמובן שכשקורה דבר שכזה למדריך אין זמן להשקיע כראוי בכל צולל וצולל ובקבוצה השנייה של היום גם לא בהכרח יש לו את הכוחות והסבלנות להשקיע. לפעמים כדי שיהיה לו זמן הוא שולח את החניכים ללמוד את החומר התיאורטי לבד באמצעות ספר או עזרים אלקטרוניים, דבר זה פוגע משמעותית ברמת קורס הצלילה. הייתם רוצים שמדריך הצלילה שהיה אתכם במים יהיה אתכם גם בכיתה, ילמד אתכם את התיאוריה ויקשר אותה למה שעברתם במים, יסכם את מה שעברתם במים ויפיק את המרב מקורס הצלילה שלכם.

דבר חשוב נוסף הוא המיקום של המועדון צלילה. מועדון צלילה שנמצא על קו החוף ממש על קו הים, יגרום לחוויית הצלילה שלכם להיות חווייה טובה בהרבה. כך במהלך הקורס צלילה לא תצטרכו להעמיס ציוד לרכב, לנסוע לחוף, לבזבז את זמנכם בהמתנה על מדרכות לרכב של המועדון צלילה או לחצות כבישים עם ציוד צלילה כבד על הגב.
הייתם רוצים שבמועדון צלילה שבו תבחרו ישנם כל המתקנים הדרושים לנוחיותכם למהלך הקורס צלילה כמו למשל שירותים ומקלחות צמודים (עם מים חמים בחורף), כיתות לימוד נוחות ומאובזרות, לוקרים לאחסון הציוד האישי שלכם, ובר מסעדה קרוב כדי לאכול ולשתות בין הצלילות.

תופעה חדשה שהתחילה להתעורר באילת אלו מדריכי צלילה “עצמאיים” אשר מתחילים למכור קורסים. דבר שהינו אסור על פי חוק! במדינת ישראל החוק קובע ששירותי צלילה והדרכת צלילה תתבצע במרכזי צלילה בלבד. מדריך צלילה שפועל שלא במסגרת מועדון צלילה הינו מדריך צלילה ללא פיקוח. מדריך צלילה שפועל באופן עצמאי בעצם פועל ללא פיקוח של מנהל מקצועי (מדריך בדרגה בכירה שאושר ע”י הארגון צלילה להיות מנהל) מעליו שייעץ לו, שיעזור לו, וייתן לו הערות והארות כיצד ללמד צלילה נכון, ללא פיקוח על ציוד הצלילה ועל האופרציה כולה. מדריך צלילה שפועל במסגרת של מועדון צלילה בעצם מפוקח באופן ישיר ע”י המנהל המקצועי של מועדון הצלילה, רואה את מדריכי הצלילה הנוספים שמסביבו, לומד מהם והם לומדים ממנו. אם יש לו חניך שלא מסתדר בקורס הצלילה, המדריך יכול לפנות למנהל לקבלת ייעוץ ואף לקבלת עזרה, שיעור תגבור עם מדריך נוסף וכו’. אם יש תקלה בציוד הצלילה טכנאי מוסמך מתקן ומטפל. הדרכת צלילה שמתבצעת ע”י מדריך עצמאי בעצם מתבצעת באופן לקוי ואולי אף לא חוקי.

קורס צלילה באילת כולל לינה במרכז צלילה פלמידה

מחפשים את הדיל הכי טוב עבור קורס צלילה באילת כולל לינה?! מצאתם!!!
אצלנו תוכלו לעשות קורס צלילה באילת כולל לינה בוילת הצוללים שלנו – “וילת פלמידה”, וילה המיועדת אך ורק לצוללי המועדון שלנו, וילה נוחה נקייה ובמחיר לינה לכל כיס. מה שהופך אותנו למועדון האידיאלי עבורכם לעשות בו קורס צלילה באילת כולל לינה! וילה פלמידה ממוקמת במרחק של כ 15 דקות הליכה ממרכז התיירות של אילת, יש בו חצר מסודרת עם פינות ישיבה, פינות מנגל ובריכה. בחדרים יש מטבחון לכל חדר. מזגנים בחדרים ולא מצנן. במהלך קורס הצלילה באילת אנו נסיע אתכם בבוקר הקורס למועדון ובסיום היום חזרה לוילה.

מועדון צלילה פלמידה ממוקם בתחילת חופיה הדרומיים של אילת, ממש על רצועת חוף הים  ב-“חוף של מוש“.
המיקום שלנו מהווה יתרון גדול מאוד לכל צולל, אין חציית כביש ואין צורך בסחיבת ציוד על הגב למרחקים או הליכה רגלית מעייפת, דבר המקנה בטיחות רבה.
ממש כאן תחת אפינו נמצאים אתרי צלילה מהיפים באילת כמו: “שירת הים”, “גן העדן הנעלם”, “סלע רוני”, “האמפי הצפוני”, “קניון חוף הדקל”, “האבוקן של שחר” ועוד רבים ויפים.
בשטח מועדון הצלילה שלנו ישנם שירותים ומקלחות (מים חמים בחורף) לנוחיותכם, לוקרים ללא תשלום לנעילת הציוד האישי שלכם, בר מסעדה צמוד, קפה ותה חינם, כיתת לימוד מאובזרת ונוחה וחניה חינם.

קורס צלילה באילת כוכב 1+2 נמשך 7 ימים. חמישה ימים לקורס צלילה באילת כוכב 1 ויומיים נוספים לקורס צלילה באילת כוכב שני.
במהלך הקורס צלילה החניך לומד את יסודות הצלילה, שימוש בציוד הצלילה, הסיכונים הכרוכים בצלילה וכיצד להימנע מהם, ולתכנן צלילה נכון. כמובן שבמהלך כל יום ישנו שיעור כיתה ושני שיעורי מים בים הפתוח.
בסוף שני הקורסים הצולל מוסמך לצלול עד עומק של 30 מטר בליווי בן זוג.

אצלנו כל חניך לומד לצלול עם ציוד צלילה בתצורה מתקדמת ועם מחשב צלילה, לנו מאוד חשוב ללמד צלילה נכונה ומתקדמת, ולא תרגישו שלימדו אתכם לצלול בציוד זול, מיושן, וימליצו לכם לקנות ציוד חדש ומתקדם ואז תצטרכו ללמוד לצלול באמת…

אצלנו כל מדריך מלמד קבוצת צוללים אחת כל שבוע וזמנו לא מתחלק בין מספר קבוצות, בשיטה זו יש למדריך את מלוא הזמן להשקיע בצוללים שלו, וכך את היכולת ללמד אותם להיות צוללים טובים ברמה הגבוהה ביותר בישראל. 

תקבלו מאיתנו 3 ימי צלילות מתנה לאחרי הקורס למימוש מתי שתרצו, מה שאומר שאצלנו אתם קונים חבילה של 25 צלילות ולא רק 16 כמו אצל המתחרים. לנו חשוב שתחזרו לצלול ותהינו מחוויית הצלילה גם אחרי הקורס.

קורס צלילה באילת כוכב 1+2 כולל לינה אצלנו בפלמידה כולל:

ביטוח צלילה למהלך הקורס צלילה.
– תקבלו למהלך הקורס צלילה ציוד חדיש ונוח על מנת להעצים את חווית הצלילה שלכם.
– ספר לימוד אלקטרוני, יומן וטבלת תכנון צלילה.
– בסוף הקורס צלילה תקבלו מאיתנו תעודה בינלאומית של ארגון הצלילה האמריקאי המקצועי והמתקדם בעולם – IANTD. מלבד לתעודת הפלסטיק תוכלו למצוא את תעודת הצולל שלכם באינטרנט על מנת שלא תצטרכו לחפש אותה בארון לפני כל פעם שתבואו לצלול.
צלילת צילום ב”סלע רוני”
– צלילות באתרים מגוונים – “שירת הים”, “סלע רוני”, “חוף הדקל”, “קניון חוף הדקל”, “גן העדן הנעלם”, “האמפי הצפוני”, “חוף החשמל” ועוד…
– סיור במצפה התת ימי באילת (בהתאם לזמינות של המצפה ותנאי בית ספר שדה אילת)
– הסעות במהלך הקורס צלילה ממקום הלינה באילת למועדון הצלילה וחזרה בסוף היום
– הטבות מיוחדות לקניות בחנות המועדון במהלך הקורס צלילה
– 100 ש”ח הנחה על קורס נייטרוקס במהלך הקורס צלילה
– חבר מועדון במועדון צלילה פלמידה שמקנה הטבות משתנות ושוות במהלך החברות.
– לינה בחדר משותף בוילת הצוללים שלנו – “וילת פלמידה” במהלך הקורס צלילה.

תקבלו מאיתנו 3 ימי צלילות מתנה לאחרי הקורס למימוש מתי שתרצו, כי לנו חשוב שתבואו ותמשיכו לצלול גם אחרי הקורס. (תקף למשך שנה מיום סיום הקורס)

הלינה ב- “וילת פלמידה” כוללת:
– מיטה מסודרת (מצעים, שמיכה וכרית) בחדר צוללים משותף (עד 8 צוללים בחדר – אך ורק צוללי פלמידה!)
– שירותים ומקלחת
– מטבחון עם ,תנור, כיריים, מיקרוגל, מקרר, קפה ותה.
– טלוויזה בכבלים
– אינטרנט אלחוטי
– מזגן
– חצר מסודרת עם פינת מנגל,פינות ישיבה ובריכה
הוילה ממוקמת במרכז העיר במרחק של עד 15 דקות הליכה ממרכזי התיירות והבילויים ובסמוך אליה ישנו מרכזון עם סופר מרקט ופיצריה

ניתן לשדרג ליחידות דיור פרטיות בתוספת תשלום

תנאי קבלה:

גיל 15 ביום פתיחת הקורס צלילה/ גיל 12 להסמכת צולל צעיר
מתחת לגיל 18 ישנו צורך באישור הורים לקורס צלילה
מעל גיל 45 ישנו צורך באישור של רופא צלילה

חשוב לציין שאצלנו במועדון צלילה כל חניך מקבל יחס אישי ומקצועי מצוות המדריכים הבכיר שלנו…
בפלמידה ישנם מדריכים בעלי הכשרה וניסיון בעבודה עם ילדים מה שהופך אותנו למועדון צלילה האידאלי לקורס צלילה באילת לילדים שלכם.

אנו מתחייבים לאמינות, שירות ומקצועיות!!!

מבצע קורס צלילה באילת כולל לינה!

חבילת קורס כולל לינה במחיר מבצע מיוחד. ובנוסף, בקניית קורס כוכב 1+2 קבל 3 ימי צלילות בחינם! ז"א שתקבלו 25 צלילות בחבילה! צרו איתנו קשר לפרטים נוספים 072-3334740